Jdi na obsah Jdi na menu

Již od roku 2006 se nám daří vydávat nástěnný kalendář. Pravda, trvalo nám chvíli než jsme se domluvili a dali dohromady vše potřebné. Ale podařilo se nám a snad se i daří vydávat kalendář pěkný a schopný konkurence. S každým dalším vydáním zjišťujeme, co všechno taková práce obnáší a co všechno se musíme učit.

Do kalendáře zařazujeme obrázky dětí a dnes již i studentů naší školy. Snažíme se, aby to byla tradice a s pomocí učitelského kolegia shromažďujeme obrázky již na jaře, aby byl kalendář přes prázdniny hotov.

Kalendáře vždy prodáváme na již před koncem roku především na tradičním vánočním trhu ve škole. Můžete si jej koupit v kanceláři školy anebo objednat na naší e-mailové adrese

Poštovné a balné při zásilce alespoň deseti kusů jde k naší tíži.

Postupně se rozšiřuje okruh stálých "zákazníků", kteří se vždy ozvou s objednávkou. K nim se každoročně přidávají další, noví. Od roku 2008 vydáváme omezenou sérii kalendářů s autorskými podpisy. Kdoví, třeba jednou se naši žáci a studenti - autoři předloh kalendářů - stanou uznávanými umělci a jejich autorizované kalendáře budou sběratelsky ceněné....

Kalendář na rok 2011:  Protože změn je třeba ;-) , pro kalendář na rok 2011 jsme vymysleli opět jiný formát. Vlastně důvodem je (také) to, že každý školní rok se v jednotlivých třídách opakují výtvarná témata a je pro nás obtížné vybírat stále něco neokoukaného, pěkného a nového. Takže jsme vytvořili část kalendáře obrazovou, bez kalendária, kde si můžete nastavit obrázek podle momentální nálady. A k tomuto kalendáři se jednoduše připojí klasický trhací kalendář. Protože obrazové části budeme mít zásobu i do příštího roku, chceme se tedy příště věnovat právě kalendáriu a vyrobit jej trochu pestřejší a plnější, než jen obyčejné "kuchyňské". (Máme samozřejmě v nabídce kalendáře kompletní, i s trhací částí.)

K velkému nástěnnému kalendáři máme i malý, v peněženkovém formátu. Je vlastně vytvořen z úvodní strany svého nástěnného velkého bratra.

 

2006                             2007                              2008                               2009

2010                             2011

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kristian - Cena kalendáře

30. 11. 2010 13:42

Dobrý den,
máte velice pěkný kalendář, který bych si rád objednal, nicméně nikde jsem neobjevil cenu. Napište ji, prosím, do komentáře nebo přímo do textu, zajímala by i další lidi.
Děkuji a přeji klidný adventní čas.

Tonda Hoffmann - Re: Cena kalendáře

30. 11. 2010 19:50

Cenu jsme vykalkulovali na 129,-- Kč vč. trhací části. Dokud budeme mít, budeme kalendáře prodávat i s kalendáriem.

Marek Kropáč - Kalendáře

17. 9. 2009 8:15

Již od roku 2006 si kupuji kalendáře Vaší školy. Kalendáře kupuji pro sebe a poslední dva roky jsem je koupil také pro svoji třídu a kolegyně. Zvláště kalendář na letošní rok ve kterém jsou akvarelové obrázky stromů a průpovědi měl mezi kolegyněmi a žáky velký úspěch. Už se všichni těšíme až bude možné si koupit kalendář na příští rok. Prosím napište mi na mail m.kropac@centrum.cz kdy bude možné si koupit nový kalendář a kolik bude stát.