Jdi na obsah Jdi na menu

Kalendář 2011

Letošní pohlednicový kalendář 2011 můžete používat navzdory času vlastně stále znovu. Můžete s ním prožívat rok nejen podle měsíců, ale i podle svých nálad, momentálních pocitů, potřeb a tužeb. A když Vás obrázky omrzí anebo naopak se Vám natolik líbí, že se o ně chcete podělit s někým jiným, můžete je prostě z kalendáře odstřihnout a poslat jako pohlednici.

Obrázky, které se ve škole tvoří, nejsou jen popisem věcí kolem nás. Žáci a studenti v nich naslouchají hloubce své duše spíše než konkrétním tvarům a technikám. Učí se vnímat svá srdce, koloběh věcí a souvislosti mezi vším, co je obklopuje.
 
Snaha naší školy o spolupráci pedagogů, rodičů a žáků a o vytváření společného celku z jednotlivců vede ke stavu,  kdy každý z nás je důležitou a nedílnou součástí velkého celku a je jednou z největších motivací do života - cestou k vědomému žití a svobodě i přijetí ostatních.
 
Vybrané obrázky jsou z cyklů slunečních znamení, cesty semínka k rostlině a jiných počinů.
 
Objednali jsme týdenní trhací kalendář a budeme jej tedy distribuovat zároveň s obrázkovou částí.
 
Cena Kalendáře 2011 s kalendáriem je 129,-- Kč, samotná obrázková část stojí 90,-- Kč. při zasílání kalendáře poštovní službou, se dohodneme např. e-mailem na způsobu platby a částce poštovného.
Při objednávce 11 a více kusů jde poštovné k naší tíži.
 
Kalendář je možné koupit např. při návštěvě Studia Life v Turnově v Hluboké ulici.

Kalendář 2011 nástěnný

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář