Jdi na obsah Jdi na menu

Cyklus přednášek Waldorfská pedagogika pro rodiče

Ve středu 18. listopadu 2009
se od 17:00 hodin uskuteční v sálku waldorfské školy v Semilech 
již čtvrtá z cyklu přednášek
Waldorfská pedagogika pro rodiče
jejímž tématem budou
Svátky a slavnosti v koloběhu roku

Průvodkyněmi Vám tentokrát budou zkušené učitelky waldorfské školy - paní Líba Lhotová, dnes již zaslouženě odpočívající, třídní učitelka 5. třídy paní Mirka Kůželová a současná ředitelka waldorfské mateřské školky v Turnově paní Hana Lamačová. Pokusí se Vám přehledně a srozumitelně vysvětlit slavnosti a svátky, se kterými se v průběhu roku se svými dětmi setkáváte ve školkách i školách.......

Celý cyklus je pořádán po žádosti rodičů prvních tříd Základní školy a Střední školy waldorfské v Semilech a po dohodě Sdružení přátel waldorfské školy s jejím vedením. Rámec cyklu nebyl stanoven pevně; témata pro další setkání rámcově vzešla z diskuze úvodního přednášejícího, Mgr. Tomáše Zdražila, Ph. D., pedagogické obce waldorfské školy a rodičovské veřejnosti a jako reakce na uskutečněné přednášky.

Vážení rodiče a přátelé, jste srdečně zváni! Přijďte, poslouchejte, přemýšlejte a ptejte se. Poučme se, zopakujme si, co jsme dávno zažili a co jsme si třeba přestali uvědomovat. Vaše účast a aktivní zapojení se do programu vytvoří zdárný průběh středečního podvečera i pokračování budoucí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář