Jdi na obsah Jdi na menu

Celostátní setkání rodičovských waldorfských spolků 21. 4. 2018

20. 4. 2018

Dobrý den vážení rodiče, ještě touto cestou vás zvu na celostátnímu setkání rodičovských waldorfských spolků. V programu navážeme na  témata, o kterých jsme diskutovali na posledním setkání v Písku.

Setkáme se v sobotu 21. 4. 2018 v budově WŠ v Semilech, Tyršova ulice 485. Začátek je v 9 hod. a předpokládaný konec je v 16 hod.

Program:

  • V úvodu proběhne krátké představení spolků a vzájemné seznámení
  • Připomenutí výstupů z jednání v Písku
  • RVP (rámcový vzdělávací program) pro waldorfské školy, digitalizace školství atd., aktuální informace – co můžeme udělat pro dobro věci jako rodiče ( tématem nás provede zástupce za RAWŠ a Marta Šedivá za semilské kolegium)
  • Spolupráce rodičů a školy, příklady dobrých zkušeností, příležitosti pro zlepšení, inspirace, ideál atd. (tématem nás provede Ivan Semecký za semilské kolegium) 
  • Diskuze 

Reakce jednoho z účastníků na poslední setkání v Písku: 
"Nikoho jsem zatím neslyšela mluvit o šťastných a zdravých dětech, tak to bych prosím do revize RVP zařadila na první místo. Když jsem si četla dostupné  materiály , tak všechny nejvíce zajímají výsledky .... Pravda štěstí se změřit nedá, ale je hned poznat."

Občerstvení je zajištěno. Pokud byste měl někdo zájem přijet už v pátek 20. 4., prosím volejte 734 264 225 (Dita Šťastná)

Prosím, potvrďte do čtvrtka 19.4. svou účast na dita@climbing.cz nebo 734 264 225 .

Věřím , že setkání nás všechny bude inspirovat k další práci. 
Pokud budeme vědět více o vzdělávání našich děti máme větší šanci se v tématu orientovat a měnit své přístupy.

Děkuji za odpověď a těším se na vás.

Dita Šťastná 
Za SPWŠ Semily