Jdi na obsah Jdi na menu

Celostátní setkání rodičovských waldorfských spolků 21. 4. 2018

Dobrý den vážení rodiče, ještě touto cestou vás zvu na celostátnímu setkání rodičovských waldorfských spolků. V programu navážeme na  témata, o kterých jsme diskutovali na posledním setkání v Písku.

Setkáme se v sobotu 21. 4. 2018 v budově WŠ v Semilech, Tyršova ulice 485. Začátek je v 9 hod. a předpokládaný konec je v 16 hod.

Program:

  • V úvodu proběhne krátké představení spolků a vzájemné seznámení
  • Připomenutí výstupů z jednání v Písku
  • RVP (rámcový vzdělávací program) pro waldorfské školy, digitalizace školství atd., aktuální informace – co můžeme udělat pro dobro věci jako rodiče ( tématem nás provede zástupce za RAWŠ a Marta Šedivá za semilské kolegium)
  • Spolupráce rodičů a školy, příklady dobrých zkušeností, příležitosti pro zlepšení, inspirace, ideál atd. (tématem nás provede Ivan Semecký za semilské kolegium) 
  • Diskuze 

Reakce jednoho z účastníků na poslední setkání v Písku: 
"Nikoho jsem zatím neslyšela mluvit o šťastných a zdravých dětech, tak to bych prosím do revize RVP zařadila na první místo. Když jsem si četla dostupné  materiály , tak všechny nejvíce zajímají výsledky .... Pravda štěstí se změřit nedá, ale je hned poznat."

Občerstvení je zajištěno. Pokud byste měl někdo zájem přijet už v pátek 20. 4., prosím volejte 734 264 225 (Dita Šťastná)

Prosím, potvrďte do čtvrtka 19.4. svou účast na dita@climbing.cz nebo 734 264 225 .

Věřím , že setkání nás všechny bude inspirovat k další práci. 
Pokud budeme vědět více o vzdělávání našich děti máme větší šanci se v tématu orientovat a měnit své přístupy.

Děkuji za odpověď a těším se na vás.

Dita Šťastná 
Za SPWŠ Semily